Bohemia 500
7. ročník
10.-11. srpna 2019

O akci Bohemia 500

📌

MIMOŘÁDNÝ ZÁŽITEK

To si řekne každý, kdo absolvuje Bohemia 500 mil. Po několika účastech na swiss500miles jsme se rozhodli zorganizovat tuhle mimořádnou akci také u nás.

O CO JDE?

Při Bohemia500miles se musí ujet po Čechách 500 mil (805 km) do 24 hodin (není to ale žádný závod!) Po registraci a prologu začíná v sobotu odpoledne na dosud utajeném startu vlastní jízda. Projet cílem se musí maximálně do 24 hodin v neděli odpoledne. Na startu a každém kontrolním stanovišti dostanete itinerář, který vás zavede k dalšímu kontrolnímu místu. Popis následující etapy dostane jen ten, kdo dojel k danému stanovišti podle předchozích pokynů. Celou trasu Bohemia500miles můžete projet jednotlivě nebo ve skupinkách, které si sami vytvoříte. Mapa České republiky se může hodit. .

ODMĚNA

Z materiálního pohledu jen odznak Bohemia500miles. K nezaplacení je ale mimořádný zážitek, projíždět po ne vždy známých silnicích ve dne i v noci, vyzkoušet si, co vydržíte, a být na cestě s partou stejných bláznů. Odznak Bohemia500miles dostane jen ten, kdo projede všechna kontrolní stanoviště a celou trasu zvládne v časovém limitu.


Jen pro jezdce na motocyklech Harley-Davidson a Buell.


500 miles v jiných zemích

                 

 Bohemia 500
An Extraordinary Experience in The Czech Republic